Skålar med lock, 2 st, glas samt flaskor, ett par, 1800-tal.

Skålar med slipad dekor och oktogonal fot. Höjd 23-25 cm. Flaskor med förgylld dekor, höjd 23 cm.

Skålar med nagg. Färgbortfall. Repor. Skålar med snarlika lock.

Klubbat pris
1 530
136
142
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 2019 20:59
1 530 SEK
26 jul 2019 20:41
1 430 SEK
26 jul 2019 20:41
1 330 SEK
26 jul 2019 20:41
1 240 SEK
26 jul 2019 20:28
1 020 SEK
26 jul 2019 20:28
1 000 SEK
26 jul 2019 9:45
800 SEK
18 jul 2019 16:29
500 SEK