UPPLÄGGNINGSFAT 3 st Kina Qianlong (1736-95) porslin

Dekor i underglsyrblått av flodlandskap samt trädgård, diameter 31, längd 32,5-35 cm

Åldersrelaterat slitage. Glasyrmistor. Obetydligt nagg. Nötta kanter.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 maj 2019 20:31
3 800 SEK
28 maj 2019 19:00
3 600 SEK
28 maj 2019 19:00
3 500 SEK
22 maj 2019 23:29
3 100 SEK
22 maj 2019 22:04
2 900 SEK
21 maj 2019 22:00
2 700 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13