Folke Arström

(Sverige, 1907-1997)
Folke Arström
(Sverige, 1907-1997)

FOLKE ARSTRÖM, cocktailglas och shaker, 7 delar, GAB, 1930 / 40-tal.

Bestående av sex stycken cocktailglas samt shaker av nysilver och bakelit. Höjd ca 8,5-22 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 000
355
374
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 maj 2019 18:58
4 000 SEK
28 maj 2019 18:58
3 800 SEK
28 maj 2019 18:58
3 500 SEK
28 maj 2019 18:57
3 500 SEK
28 maj 2019 18:57
3 200 SEK
28 maj 2019 18:57
3 000 SEK
28 maj 2019 18:48
2 500 SEK
25 maj 2019 8:53
2 000 SEK
24 maj 2019 10:41
1 500 SEK
24 maj 2019 10:37
1 100 SEK
24 maj 2019 10:31
1 000 SEK
22 maj 2019 13:57
600 SEK
21 maj 2019 18:08
500 SEK