LALIQUE, vas, "Bacchus", Frankrike.

Konande klarglas med reliefdekor av Bacchus i grönska. Märkt "LALIQUE FRANCE". Höjd 18 cm, Diameter 13.5 cm.

Smärre slitage. Minimalt nagg vid mynning.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 jun 2019 19:15
3 200 SEK
8 jun 2019 19:15
3 000 SEK
3 jun 2019 15:26
2 000 SEK