18k guld, automatisk, safirglas, datum, länk i 18K guld, totalvikt ca 72 g.
Caliber 2135, Referensnr. 69178, Serienr 8964581, Verknr. 482534, Boettnr. 69000A.
Slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.