Madeleine Pyk – en samling F769

Monica Backström

(Sverige, Född 1939)
Monica Backström
(Sverige, Född 1939)

MONICA BACKSTRÖM, 3 st, skulpturer, glas, Kosta Boda, signerade, 1900-talets andra hälft.

Mönster i blått samt gult. Svärtad träram. 27,5 x 18,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 150
109
125
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
27 jun 2019 20:48
1 150 SEK
27 jun 2019 8:09
1 050 SEK
27 jun 2019 8:09
1 000 SEK
27 jun 2019 8:09
950 SEK
27 jun 2019 8:09
900 SEK
26 jun 2019 22:32
850 SEK
26 jun 2019 22:32
800 SEK
23 jun 2019 9:27
500 SEK
21 jun 2019 10:32
400 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79