SKÅL PÅ FOT, silver, H WILHELM OCH F JENSEN, BAGSVAERD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Höjd 17 cm. Diameter 15 cm. Vikt ca 250 g.

Något ojämn på brätte. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK