1161196
SKÅL PÅ FOT, silver, H WILHELM OCH F JENSEN, BAGSVAERD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Höjd 17 cm. Diameter 15 cm. Vikt ca 250 g.

Något ojämn på brätte. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
106
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 jun 17:26
1 000 SEK
13 jun 16:42
600 SEK
13 jun 10:42
550 SEK
12 jun 17:25
500 SEK
8 jun 23:44
300 SEK