Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, VAS, glas, signerad och numrerad Kerttu Nurminen Nuutajärvi, 73/99

Olika nyanser av grön, grå och svart. Höjd 32 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Klubbat pris
370
4 170
386
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (9 bud)
2 jun 2019 17:25
370 EUR
2 jun 2019 17:25
350 EUR
2 jun 2019 17:23
330 EUR
2 jun 2019 17:23
310 EUR
2 jun 2019 17:22
290 EUR
2 jun 2019 17:22
270 EUR
31 maj 2019 16:38
250 EUR
31 maj 2019 10:30
150 EUR
29 maj 2019 7:41
100 EUR