1161547
BLOMLÅDA, 1900-tal.

Längd 78 cm. Djup 30 cm. Höjd 33 cm.

Ställvis omfattande slitage och märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
180
1 915
203
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (3 bud)
13 jun 20:38
180 EUR
3 jun 3:10
110 EUR
31 maj 21:59
100 EUR