KANDELABRAR, ett par, sent 1800-tal.

Metall. För fyra ljus vardera. Trepassformad fot. Höjd 50 cm.

Dekorbortfall, hängande kedjor saknas. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 900
167
177
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9 jun 2019 13:58
1 900 SEK
9 jun 2019 13:58
1 800 SEK
9 jun 2019 13:58
1 700 SEK
9 jun 2019 13:58
1 600 SEK
9 jun 2019 13:56
1 500 SEK
9 jun 2019 13:06
1 400 SEK
9 jun 2019 13:02
1 300 SEK
9 jun 2019 13:02
1 250 SEK
8 jun 2019 13:15
1 150 SEK
8 jun 2019 13:15
1 050 SEK
8 jun 2019 13:13
850 SEK
8 jun 2019 13:13
800 SEK
8 jun 2019 13:12
700 SEK
8 jun 2019 13:12
650 SEK
8 jun 2019 13:11
550 SEK
8 jun 2019 13:11
500 SEK
8 jun 2019 13:11
450 SEK
8 jun 2019 13:11
400 SEK
8 jun 2019 12:48
350 SEK
6 jun 2019 8:23
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

31. Oiva Toikka, skulptur, gjutet glas, Nuutajärvi Notsjö, Finland ca 1991.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Fair warning
10 200

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK