LJUSSTAKAR, ett par, silver, MGAB, Uppsala, 1966.

Två silverljusstakar med rund fot och rak form. Höjd 28 cm.

Fyllda fötter. Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 jun 2019 0:43
2 800 SEK
9 jun 2019 21:24
2 600 SEK
9 jun 2019 21:24
2 411 SEK
8 jun 2019 14:38
2 400 SEK
7 jun 2019 22:16
2 200 SEK
5 jun 2019 12:28
2 000 SEK