Madeleine Pyk – en samling F769

SAARA HOPEA, GLASBURKAR, 4 st, Notsjö, 1950-tal.

Klart glas. Lock i turkos, grått, gult och blått glas. Burkarnas höjd 9,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
290
3 054
333
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 jun 2019 17:21
290 EUR
23 jun 2019 17:21
270 EUR
23 jun 2019 17:15
250 EUR
23 jun 2019 16:22
200 EUR
18 jun 2019 22:43
190 EUR
17 jun 2019 17:00
150 EUR