Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant

ca 2.10 ct, kvalitet ca I p, storlek ca 17/54, totalvikt 5 g. Stämplad OLLET, stockholm 1975.

Bruksslitage. En klo skadad.

Klubbat pris
36 000
3 416
3 909
Utropspris
35 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
3 jul 2019 19:29
36 000 SEK
3 jul 2019 19:29
35 000 SEK
2 jul 2019 21:31
34 000 SEK
2 jul 2019 21:28
33 000 SEK
2 jul 2019 21:27
32 000 SEK
2 jul 2019 21:27
32 000 SEK
2 jul 2019 21:22
31 000 SEK
2 jul 2019 20:47
30 000 SEK
2 jul 2019 20:45
29 000 SEK
2 jul 2019 20:45
28 000 SEK
2 jul 2019 8:40
27 000 SEK
27 jun 2019 0:02
15 000 SEK
26 jun 2019 21:10
5 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20