1162790
VASER ETT PAR, porslin, Kina 1900-talets början

Höjd 20 cm.

Ena med obetydligt fot nagg

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 915
203
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
15 jun 20:24
180 EUR
15 jun 20:19
120 EUR
15 jun 20:18
100 EUR