VASER ETT PAR, porslin, Kina 1900-talets början

Höjd 20 cm.

Ena med obetydligt fot nagg

Klubbat pris
180
2 029
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
15 jun 2019 20:24
180 EUR
15 jun 2019 20:19
120 EUR
15 jun 2019 20:18
100 EUR