1162906
BORDSSPEGEL, Ystad Metall, 1900-talets mitt.

Mässing. Rund spegel på rektangulär sockel. Höjd 37 cm.

Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
3 200
301
339
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
13 jun 18:34
3 200 SEK
13 jun 18:34
3 000 SEK
13 jun 18:28
2 900 SEK
13 jun 18:24
2 700 SEK
13 jun 17:57
2 500 SEK