1163221
LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, 1900-tal.

Kolonnljusstakar med rund fot och dekor av blad. Lösa manschetter. Höjd 25 cm.

Fyllda fötter. Smärre slitage. Gravyr.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
209
236
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 16:55
2 200 SEK
23 jun 16:54
2 000 SEK
23 jun 16:54
1 900 SEK
23 jun 12:40
1 800 SEK
19 jun 22:44
600 SEK