Arne Jones E1299

2 RINGAR 18 K vitguld, 1 turmalin ca 5 x 6 mm samt 2 diamanter 8/8, 1 slät ring

Total vikt 6,8 g. Storlek 17,25/54 turmalinring - stämplad BKS (Firma Bror Kristofferson Konsthantverk) Malmö 1979. Slät ring 17,5/55 - G Dahlgren & Co Malmö 1969. Personlig gravyr.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 2019 21:22
2 000 SEK
1 jul 2019 21:21
1 900 SEK
29 jun 2019 23:04
1 800 SEK
25 jun 2019 17:44
1 700 SEK
25 jun 2019 17:14
1 600 SEK
25 jun 2019 9:33
1 500 SEK
24 jun 2019 16:05
1 330 SEK
24 jun 2019 15:54
400 SEK