José Luis Sanchez

(Spanien, Född 1926)
José Luis Sanchez
(Spanien, Född 1926)

JOSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur signerad och numrerad 1000/813 polerad brons

Fri form, höjd inkl lös sockel av plexi 15,5 cm

Anlupen. Repor.

Klubbat pris
2 200
193
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jun 2019 20:12
2 200 SEK
17 jun 2019 17:49
2 000 SEK
12 jun 2019 14:15
1 700 SEK
10 jun 2019 23:18
1 500 SEK
10 jun 2019 13:17
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13