Gunnel Sahlin

(Sverige, Född 1954)
Gunnel Sahlin
(Sverige, Född 1954)

GUNNEL SAHLIN, fruktfat och kanna, 2 delar, Kosta Boda, signerade.

Ett fat med kanna av Gunnel Sahlin, Kosta Boda. Fatets diameter 25, kannans höjd 15 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 aug 2019 17:26
350 SEK
8 aug 2019 16:55
300 SEK