CARL PETER HEDIN, bestick, 24 delar, silver, Jönköping, modell gammal fransk, stämplade bla 1887.

12 matgafflar, 20 cm.
12 matsskedar, 21,5 cm.

Totalvikt ca 1710 g.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
4 000
383
433
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
28 jun 2019 13:12
4 000 SEK
25 jun 2019 22:59
1 100 SEK
25 jun 2019 12:58
1 000 SEK