1163552
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, plånbok

Plånbok i monogramcanvas. Invändigt två fack, ett myntfack samt 6 st kortfack.. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
16x11,5 cm.

Slitage. Kantskador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 000 SEK