SERVISDELAR, 25 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark.

10 kaffekoppar med fat, 1/1035.
11 assietter, 1/1087, 17.5 cm.
1 såsskål, 1/1105.
1 buljongkopp 1/764.
1 gräddkanna 1/1032.
1 skål, 1/1113.

Såsskål med mindre fotnagg, 3 assietter med nagg. Nagg. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 jun 2019 17:01
4 800 SEK
29 jun 2019 17:00
4 100 SEK
29 jun 2019 10:06
3 400 SEK
27 jun 2019 13:27
2 800 SEK
24 jun 2019 13:09
2 500 SEK