1164121
KNIVAR, 11 st, silver, 1800-tal. Vikt inkl stålblad ca 300 gram.

Längd 19,5 cm.

En kniv med skadat handtag/knopp saknas. Slitage. Repor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 000
95
107
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 jun 19:23
1 000 SEK
23 jun 19:23
950 SEK
23 jun 19:22
800 SEK
23 jun 19:22
750 SEK
23 jun 19:21
550 SEK