KNIVAR, 11 st, silver, 1800-tal. Vikt inkl stålblad ca 300 gram.

Längd 19,5 cm.

En kniv med skadat handtag/knopp saknas. Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 jun 2019 19:23
1 000 SEK
23 jun 2019 19:23
950 SEK
23 jun 2019 19:22
800 SEK
23 jun 2019 19:22
750 SEK
23 jun 2019 19:21
550 SEK
23 jun 2019 19:21
500 SEK
21 jun 2019 21:50
350 SEK
14 jun 2019 17:25
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.