KAFFE- /TESERVIS, 4 delar, silver, GAB, 1960-tal. Total vikt ca 1200 gram

Kanna, gräddkanna, sokerskål och bricka. Kannans höjd 21 cm.

Smärre slitage Kanna med liten buckla och slitet handtag.

Klubbat pris
5 700
506
533
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
9
23 jun 2019 19:50
5 700 SEK
10
23 jun 2019 19:50
5 500 SEK
10
23 jun 2019 10:05
5 200 SEK
8
23 jun 2019 10:05
5 000 SEK
8
22 jun 2019 8:18
4 600 SEK
9
22 jun 2019 8:18
4 400 SEK
8
21 jun 2019 9:42
4 200 SEK
21 jun 2019 9:42
4 000 SEK
19 jun 2019 22:59
3 900 SEK
19 jun 2019 13:30
3 700 SEK
15 jun 2019 22:33
3 500 SEK
15 jun 2019 22:32
3 300 SEK
15 jun 2019 22:32
3 200 SEK
15 jun 2019 15:35
3 000 SEK
15 jun 2019 8:39
2 200 SEK
15 jun 2019 2:47
2 000 SEK
14 jun 2019 20:08
1 000 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.