Ole Lynggaard

(Danmark)
Ole Lynggaard
(Danmark)

LYNGGAARD 2 tre-radiga collier samt textil-band med silveravslutning

Vikt silver collier totalt 50,3 g. Längd ca 41 cm. Textil band längd ca 100 cm. Utan lås.

Slitage. Repor. Nagg.

Formgivare

Klubbat pris
3 000
262
274
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 jul 2019 10:00
3 000 SEK
1 jul 2019 10:00
2 700 SEK
27 jun 2019 8:51
2 000 SEK
27 jun 2019 8:16
800 SEK