BESTICK, silver, "Rosenholm", GAB, 34 delar. Total vikt ca 1300 gram.

6 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 10 bordsskedar och 12 tårtgafflar. Längd 14-19,5 cm.

Slitage och repor.

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
27 jun 2019 16:35
4 800 SEK
27 jun 2019 14:30
4 500 SEK
26 jun 2019 7:26
4 000 SEK
25 jun 2019 22:39
3 600 SEK
25 jun 2019 15:39
3 400 SEK
23 jun 2019 18:02
3 000 SEK
22 jun 2019 9:44
2 200 SEK
21 jun 2019 9:29
600 SEK
20 jun 2019 16:11
490 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.