ETUI, 14K guld. E. Morozov, St Petersburg, tidigt 1900-tal.

Lås med cabochonslipad safir. Mått 115 x 70 x 18 mm. Vikt ca 200 g.

Obetydligt ytslitage.

4 455
46 510
5 039
Utropspris
5 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
30 maj 2019 18:58
4 455 EUR
30 maj 2019 8:38
4 255 EUR
28 maj 2019 23:31
3 400 EUR
23 maj 2019 23:32
3 000 EUR
23 maj 2019 19:27
2 000 EUR
23 maj 2019 16:22
1 000 EUR