1158753
Ella Varvio

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2016.

"After the bees have gone". Graal-teknik. Unik. Höjd 13 cm. Tillverkad i Ungern.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9
Proveniens

Ur konstnärens samling.

Suomi100-festivalen, Budapest 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
300
3 191
338
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (5 bud)
17 jun 12:11
300 EUR
16 jun 11:15
222 EUR
15 jun 16:13
201 EUR
14 jun 22:49
100 EUR
14 jun 11:23
30 EUR