1158755

Ella Varvio

(Finland)
Ella varvio, vas/ glasskulptur, signerad ella varvio 2017.

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Serpent". Graal-teknik. Unik. Höjd 32 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Galleria Mafka & Alakoski 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

600
6 168
678
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 jun 2019 20:24
600 EUR
16 jun 2019 23:34
550 EUR
16 jun 2019 12:41
500 EUR
16 jun 2019 11:18
400 EUR
14 jun 2019 10:00
300 EUR