1158755
Ella Varvio

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Serpent". Graal-teknik. Unik. Höjd 32 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9
Proveniens

Ur konstnärens samling.

Galleria Mafka & Alakoski 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
6 382
676
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 jun 20:24
600 EUR
16 jun 23:34
550 EUR
16 jun 12:41
500 EUR
16 jun 11:18
400 EUR
14 jun 10:00
300 EUR