1158764
Ella Varvio

ELLA VARVIO, glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Springtime Witch". Graal-teknik. Unik. Höjd 18 cm. Tillverkad i Riihimäki, Finland.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Galleria Mafka & Alakoski 2017.
Voipaala Art Centre, Sääksmäki, Finland 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
300
3 191
338
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (3 bud)
19 jun 17:27
300 EUR
18 jun 18:35
135 EUR
16 jun 11:16
125 EUR