1158771
Ella Varvio

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Horseplay". Graal-teknik. Unik. Höjd 14 cm. Tillverkad i Riihimäki.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9
Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Galleria Mafka & Alakoski 2017.
Voipaala Art Centre, Sääksmäki, Finland 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
3 191
338
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
19 jun 16:51
300 EUR
19 jun 16:51
280 EUR
19 jun 16:50
260 EUR
19 jun 16:50
240 EUR
19 jun 16:50
220 EUR