Paul de Vos

(Belgien, 1596-1678)
Paul de Vos
(Belgien, 1596-1678)

PAUL DE VOS, hans krets, olja på duk.

Vildsvinsjakt. Duken ca 110 x 135 cm. Inkl ram 141 x 166 cm.

Uppfodrad duk. Lagningar. Retuscher. Repor.

Utropspris
25 000 SEK