SÅSPANNA, sterling silver, Mexiko, 1900-tal samt GEORG JENSEN, sockertång, sterlingsilver, 1900-tal.

Panna, med signatur, 429 gram. Längd 21,5 cm, höjd 11,5 cm.
Sockertång, Georg Jensen, 23 gram. Längd 9,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK