1182353
OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal, olja på papper/duk.
OkÄnd konstnÄr, 1700-tal, olja på papper/duk.

Fältläger. 35 x 50 cm.

Skador, slitage.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
6 400
608
675
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 dec 12:27
6 400 SEK
26 nov 21:50
6 003 SEK
26 nov 20:19
2 500 SEK