1182639
Samuel (Sam) Arsenius
(1857-1912)
Samuel (sam) arsenius, olja duk, signerad och daterad 1891.

SAMUEL (SAM) ARSENIUS, olja duk, signerad och daterad 1891.

English Foxhound. 47 x 62 cm.

Något krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
4 000 SEK