1184638
FÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi brunn" ur IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal.
FÅtÖlj med fotpall, "medevi brunn" ur ikeas 1700-talsserie, 1990-tal.

Sk Gripsholmsfåtölj, Målade. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädda armlän. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
6 000 SEK