Felix Schlesinger

(Tyskland, 1833-1910)
Felix Schlesinger
(Tyskland, 1833-1910)

FELIX SCHLESINGER, olja på duk, signerad.

Barn med kaniner. 30 x 35,5 cm.

Retuscher. Smärre färgbortfall.

Utropspris
25 000 SEK