1187285
SERVERINGSVAGNAR, två stycken snarlika, 1900-talets andra hälft.
Serveringsvagnar, två stycken snarlika, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skiva av glas. Lösa brickor. Längd 52, bredd 34, höjd 63,5-67 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK