1188030
LEKSAKSHÄST på hjul, 1900-talets första hälft.
LeksakshÄst på hjul, 1900-talets första hälft.

Målad. Längd 51 cm, höjd ca 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Seldon med skada/slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
3 000 SEK