1188200
Torbjörn Forsberg
(Född 1949)
TorbjÖrn forsberg, skulptur, brons, signerad tforsberg och numrerad 229/300.

TORBJÖRN FORSBERG, skulptur, brons, signerad TForsberg och numrerad 229/300.

"Ståndskall", älg. Signerad TForsberg och numrerad 229/300. Längd 17 cm.

Viss ärgning.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK