HELENA TYNELL, skulptur, "Waterfront stones", signerad signerad Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy.
Klart glas samt färgpulver. Diameter 17,5 cm.
Helhetsintrycket är gott. Smärre repor undertill.