OIVA TOIKKA, FÅGEL, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, numrerad 562/1000

Vildgås. Längd 37 cm. Höjd 24 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
600
6 798
626
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (4 bud)
28 jul 2019 19:33
600 EUR
17 jul 2019 18:18
480 EUR
17 jul 2019 18:08
400 EUR
17 jul 2019 15:27
200 EUR