OIVA TOIKKA, VAS. "Piennar", sign. Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö.

Klart och blått bubbelglas med röda ränder. Höjd 33,5 cm. Etikettmärkt.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
820
9 291
855
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (27 bud)
28 jul 2019 20:24
820 EUR
28 jul 2019 20:24
803 EUR
28 jul 2019 20:21
721 EUR
28 jul 2019 20:21
701 EUR
28 jul 2019 20:18
561 EUR
28 jul 2019 20:18
541 EUR
28 jul 2019 20:16
520 EUR
28 jul 2019 18:05
500 EUR
28 jul 2019 18:05
480 EUR
28 jul 2019 17:46
460 EUR
28 jul 2019 13:47
440 EUR
28 jul 2019 13:47
420 EUR
28 jul 2019 13:47
400 EUR
28 jul 2019 10:29
370 EUR
27 jul 2019 23:04
350 EUR
24 jul 2019 7:13
330 EUR
24 jul 2019 7:13
320 EUR
23 jul 2019 20:33
299 EUR
23 jul 2019 20:33
279 EUR
23 jul 2019 20:20
270 EUR
23 jul 2019 11:07
250 EUR
23 jul 2019 11:07
230 EUR
23 jul 2019 11:04
220 EUR
23 jul 2019 11:04
200 EUR
23 jul 2019 10:59
180 EUR
20 jul 2019 19:13
150 EUR
17 jul 2019 14:16
100 EUR