Grear Patterson

(USA, Född 1988)
Grear Patterson
(USA, Född 1988)

GREAR PATTERSON, akryl på duk.

"Lucky to be alive". 150 x 106 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Carl Kostyál, Stockholm.

Klubbat pris
31 100
2 726
2 835
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
9
9 jun 2019 21:48
31 100 SEK
8
9 jun 2019 21:47
30 100 SEK
9
9 jun 2019 21:46
29 100 SEK
8
9 jun 2019 21:45
28 100 SEK
9
9 jun 2019 21:45
27 100 SEK
8
9 jun 2019 21:44
26 100 SEK
9
9 jun 2019 21:44
26 000 SEK
8
9 jun 2019 21:43
25 000 SEK
9
9 jun 2019 21:42
25 000 SEK
8
9 jun 2019 21:42
24 000 SEK
9 jun 2019 21:42
23 000 SEK
8
9 jun 2019 21:42
22 000 SEK
9
9 jun 2019 21:42
22 000 SEK
8
9 jun 2019 21:39
21 000 SEK
9 jun 2019 21:39
20 000 SEK
9 jun 2019 21:39
19 500 SEK
9 jun 2019 21:39
19 000 SEK
9 jun 2019 21:38
17 500 SEK
9 jun 2019 21:38
17 000 SEK
9 jun 2019 21:29
15 500 SEK
9 jun 2019 21:29
15 000 SEK
9 jun 2019 21:29
11 500 SEK
9 jun 2019 21:29
11 000 SEK
9 jun 2019 20:51
10 500 SEK
7 jun 2019 23:48
10 000 SEK
6 jun 2019 18:33
9 000 SEK
5 jun 2019 22:00
8 000 SEK
30 maj 2019 17:20
7 400 SEK
30 maj 2019 16:11
7 200 SEK
29 maj 2019 21:43
7 000 SEK
29 maj 2019 18:02
1 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19