PATRIK ANDERSSON, fotografi signerat och numrerad 4/25 a tergo.
"Mick Jagger", 1992. Signerad och numrerad på etikett på ramens baksida. Archival pigment print, bildyta 30 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram.
Bilden är tagen i fotografens studio i New York till en artikel om Jaggers 50-årsdag i Esquire 1992.