Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, 1700-tal.

Oval form. Sväng ljushållare. Höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
11 jul 2019 15:32
2 600 SEK
11 jul 2019 15:32
2 500 SEK
9 jul 2019 23:38
2 200 SEK
9 jul 2019 23:38
2 000 SEK
9 jul 2019 23:38
2 000 SEK
9 jul 2019 23:37
1 611 SEK
9 jul 2019 23:37
1 511 SEK
9 jul 2019 20:31
1 411 SEK
9 jul 2019 20:31
1 311 SEK
7 jul 2019 20:14
1 211 SEK
6 jul 2019 14:53
1 111 SEK
6 jul 2019 14:53
1 014 SEK
6 jul 2019 14:53
861 SEK
6 jul 2019 14:53
811 SEK
5 jul 2019 22:47
450 SEK
5 jul 2019 22:47
400 SEK
5 jul 2019 11:51
350 SEK
4 jul 2019 9:50
300 SEK