LJUSSTAKAR, ett par, patinerad brons, senempire, 1800-talets mitt.

Genombruten dekor av bladverk. Urnformad ljuspipa. Höjd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Prismor saknas.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
21 jul 2019 18:56
3 000 SEK
21 jul 2019 18:53
2 800 SEK
21 jul 2019 18:52
2 600 SEK
21 jul 2019 18:52
2 500 SEK
21 jul 2019 18:52
2 400 SEK
21 jul 2019 18:50
2 200 SEK
21 jul 2019 18:50
2 000 SEK
21 jul 2019 18:47
1 900 SEK
21 jul 2019 18:47
1 800 SEK
21 jul 2019 18:47
1 800 SEK
21 jul 2019 18:46
1 700 SEK
21 jul 2019 18:46
1 600 SEK
21 jul 2019 18:46
1 500 SEK
21 jul 2019 18:46
1 400 SEK
21 jul 2019 18:41
1 300 SEK
21 jul 2019 18:21
1 200 SEK
21 jul 2019 18:21
1 100 SEK
21 jul 2019 18:21
1 000 SEK
21 jul 2019 18:20
950 SEK
21 jul 2019 18:20
900 SEK
21 jul 2019 18:19
850 SEK
21 jul 2019 18:19
800 SEK
21 jul 2019 18:19
750 SEK
21 jul 2019 18:19
700 SEK
21 jul 2019 18:13
650 SEK
21 jul 2019 18:13
600 SEK
21 jul 2019 17:41
550 SEK
21 jul 2019 17:41
500 SEK
21 jul 2019 8:14
450 SEK
17 jul 2019 21:35
400 SEK
13 jul 2019 1:22
350 SEK
12 jul 2019 17:45
300 SEK