BREVPRESS, pietra dura, Italien, 1800/1900-tal.

Dekor av fåglar på gren. 8 x 13 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
800
72
76
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
5 jul 2019 20:43
800 SEK
5 jul 2019 20:12
750 SEK
5 jul 2019 20:12
700 SEK
5 jul 2019 14:05
650 SEK
5 jul 2019 11:55
600 SEK
4 jul 2019 23:10
550 SEK
4 jul 2019 23:10
500 SEK
4 jul 2019 23:10
500 SEK
30 jun 2019 19:43
400 SEK
28 jun 2019 10:10
350 SEK
27 jun 2019 23:16
300 SEK