Madeleine Pyk – en samling F769

LJUSSTAKE, patinerad metall och brons, senempire, 1800-talets mitt.

Räfflad pelare. Dekor av bladverk och tassfötter. Höjd 41 cm.

Skaft med spricka. Slitage. Lagning.

Klubbat pris
1 700
161
185
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 jul 2019 20:18
1 700 SEK
5 jul 2019 16:51
1 600 SEK
5 jul 2019 16:50
1 500 SEK
5 jul 2019 16:50
1 400 SEK
29 jun 2019 12:19
1 300 SEK
29 jun 2019 12:18
1 200 SEK
28 jun 2019 19:24
1 100 SEK
28 jun 2019 19:24
1 000 SEK
28 jun 2019 19:24
1 000 SEK
28 jun 2019 19:07
850 SEK
28 jun 2019 19:07
800 SEK
28 jun 2019 17:39
300 SEK